• تاریخ: شهریور ۲۳, ۱۳۹۴
  • شناسه خبر: 249

درباره ما

با سلام خدمت همه عزیزان:

پایگاه اطلاع رسانی بابک خبر در سال ۱۳۹۱ به همت جمعی از دانشجویان حزب اللهی دغدغه مند شهربابک با تبرک به نام حضرت فاطمه زهرا (س) و امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) با نام ” بابک آنلاین ” پایه گذاری شد که در سال ۹۵ به “بابک خبر” تغییر نام یافت. هدف این جمع پوشش خلأ رسانه ای استان بخصوص شهرستان شهربابک در فضای مجازی و ارائه آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان،استان، ایران و جهان بود.

اصول و ارزش ها

* «بابک خبر» خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت.
* «بابک خبر» در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
* اعضای تحریریه  «بابک خبر» اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.
چشم انداز
«بابک خبر» در چشم انداز آتی خود به عنوان یکی از سایت های برتر کشور و به عنوان مرجع جامع اطلاع رسانی امت حزب الله شناخته خواهد شد.
رسالت
بابک خبر می‌کوشد تا با رعایت اصول اخلاق اسلامی و با بهره‌گیری از مشورت صاحب نظران در حوزه فقه رسانه، از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک کشیده و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را منتشر نماید.
بابک خبر با اتکا به رویکرد یاد شده، آرمانخواهی، عدالت طلبی و مطالبه گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان و احزاب را از زاویه های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می کند.
استراتژی کلان این مجموعه رسانه ای «تقدم ارزشی» فرهنگ بر سیاست بوده از همین رو بر اطلاع رسانی، مطالعه آثار و ارائه آرا و بسترسازی مناسب برای پرداختن به موضوعات فکری و فرهنگی به عنوان ابزاری در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی تاکید می کند.
امیدآفرینی، معنویت افزایی، دشمن شناسی، تعقل، جامع نگری، خلاقیت، پاسداری از ارزش ها، ارائه الگوهای دینی- انقلابی و توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب در دستور کار این مجموعه خواهد بود.
بابک خبر به پشتوانه یک نظام فکری مبتنی بر اندیشه سیاسی ولایت مطلقه فقیه، ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد و دست تمام کسانی که تمایل به همکاری با این مجموعه را دارند برادرانه و به گرمی می فشارد.

انشاء الله

مدیر مسئول پایگاه خبری بابک خبر